Saltar apartados

Contacte

Carretera Sant Vicent del Raspeig s/n. Torre de Control. (Localització Edifici 27)

03690 Sant Vicent del Raspeig, Alacant
  • Tfnos: 965 90 3801 -  965 90 3802
  • Fax: 965 90 3803
  • e-mail: ogpi@ua.es
SOTSDIRECCIÓ  
Ester Boldrini eboldrini@ua.es
 3701
Projectes Internacionals de R+D+i  
Ana Martínez Vicente a.martinez@ua.es  3801
Juan Carlos Ivorra Bernabeu jc.ivorra@ua.es  1288
Carolina Fernández Lopez carolina.fernandez@ua.es  3802
Gloria González Jover  gloria.gonzalez@ua.es  3801
Encarnación Company Monllor encarnacion.company@ua.es  9626
Joaquina Soler Pastor  joaquina.soler@ua.es  9626
Viktoriia Hrebenik becaogpi2@ua.es  
                                               Projectes Internacionals de Transferència en Gestió Universitària

Ayala Millan, Francisco Urbà

f.ayala@ua.es  9755

Beans Picon, Cristina Elena

c.beans@ua.es 9718

Bloshchinska, Olga

olga.b@ua.es 2868

Castillo Bauste, Gabriela Haydee

g.castillo@ua.es 2868

Elvira Fernandez, Cessar

cesar.paul@ua.es 9684

Gomez de Membrillera Desantes, Luis

luis.gmd@ua.es 9370

Guille Lopez, Mario

mario.guillo@ua.es 9703
Lopez del Castillo, Noelia noelia.lopez@ua.es 3193

Madeleine Herrero, Carolina Helene

carolina.madeleine@ua.es 3701

Martinez Perez, Fernando Javier

fjmartinez@ua.es 9755

Martinez Sempere, Isabel

isabel.ms@ua.es 9956

Montesse, Llija Madeleine Brigitte

lea.montesse@ua.es 9370

Nieto Carracedo, Rebeca

rebeca.nieto@ua.es 3193

Nowak, Lesly Laure Capucine

lesly.nowak@ua.es 9370

Pinna, Rossana

rpinna@ua.es 2198

Pocklington Vicente, Robert

robert.p@ua.es 3193
Sanchez Sanchez, Eric eric.sanchez@ua.es 9755 

 

Oficina de Gestió de Projectes Internacionals OGPI


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3801/3802/1288

Fax: (+34) 96 590 3803

Des de 2002 recolzant als investigadors de la UA en la captació i gestió fons europeus per a la investigació

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464